Zincirlikuyu Televizyon Servisi

İstanbul ve İzmit'in Tüm Semtlerine Aynı Gün Profesyonel Ekibimiz ve Gezici Servisimiz İle Televizyon Tamiri Onarımı ve Bakım Hizmetini Vermekteyiz.

0542 498 98 59


Hemen arayıp hızlı bir şekilde arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Zincirlikuyu  Televizyon Servisi  Tv Servisi
shape shape shape shape shape shape shape shape shape shape
Mesai Saatleri

Pzt - Cmt : 09:00 - 20:00

Anadolu Yakası

0542 498 98 59

Avrupa Yakası

0542 498 98 59

Gezici Servis

0542 498 98 59

Zincirlikuyu Televizyon Servisi

Televizyon Tamiri Onarımı ve Bakımı Hizmeti Vermekteyiz.

Zincirlikuyu Televizyon Servisi

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasının Tüm Semtlerine Aynı Gün Servis Hizmetimiz Mevcuttur.

  • HIZLI ve GÜVENİLİR SERVİS
  • ORJİNAL YEDEK PARÇA
  • GARANTİLİ İŞÇİLİK
  • KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI
  • GEZİCİ SERVİS İMKANI
  • 24/7 ONLINE DESTEK
  • ARIZA ÇÖZÜM MERKEZİ
  • PROFESYONEL TEKNİSYENLER

0542 498 98 59

shape shape shape shape shape
Yetkili Tv Servisi Telefon Numarası


Zincirlikuyu Televizyon Servisi Nasıl Çağırabilirim ?

Servis çağırmak için dilerseniz 0542 498 98 59 herhangi bir çağrı merkezi numaramızı arayarak çağrı merkezi personelimizden arıza kaydı açabiliriniz , dilerseniz servis talebi formunu doldurarak bizlere iletip arıza kaydı açtırabilirsiniz.

"0542 498 98 59" NUMARAMIZI TUŞLAYINIZ.

arrow

ARIZA KAYDI TALEBİNDE BULUNUNUZ!

arrow

SİZE EN YAKIN SERVİSİMİZİ YÖNLENDİRELİM.

Mutlu Müşteri Tablosu

13500+

Tv Arıza Giderildi

350+

Aylık Müşteri Protföy

40+

Servis Noktası

22+

Yıllık Deneyim

shape shape shape shape shape shape shape shape shape shape

Zincirlikuyu Televizyon Servisi

Zincirlikuyu Televizyonlar günümüz de en aktif bir şekil de çalışan ve elektrik verimi ile çalışma performansını gösteren cihazlardır. Bu cihazlar sayesin de izlemek istediğiniz her şeyi kolay bir şekil de izleyebilirsiniz. Televizyonlar geçmişten günümüze kadar tüplü siyah beyaz gibi bir şekil de her eve yeni yeni girişim de bulunmuş ve günümüz çağıyla bir çok çeşitli özelliklere sahip olmuştur. Zincirlikuyu Televizyonlar da diğer teknolojik ürünler gibi bazen arıza meydana getirme kullanım aktifliği sunan parçalardan her hangi birinin arıza meydana getirmesi sonucu hasar meydana getirmektedir. Bu gibi durumlar da bizlerle irtibata geçmeniz çok önemlidir. Zira elektrik akımı ile çalışan cihazlara müdahale etmeniz durumunda olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz bu gibi durumlar sizlerin can ve mal kaybına neden olabilmektedirler.

Bizler teknik servis adına sizlere % 100 memnuniyet içerikli hizmetler sunmaktayız ve sizlerin memnuniyeti öncü bilmekteyiz. Garantisi bitmiş olan tüm philips televizyonlarınızın bakımını onarımını tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Sizlere daha kaliteli hizmetler sunmak adına 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde teknik servis hizmeti sunmaktayız. İstanbulun Anadolu yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Garantisi bitmemiş olsa bile bizlerden teknik servis desteği alabilir ve hizmetlerimizden eksiksiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve kusursuz bir şekil de hizmet sunmak adına teknolojiyi an be an takip etmekte ve yeniliklere açık bir şekil de tüm sorunlara çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemekteyiz. Teknik açıdan sizlere 1 yıllık işçilik aynı zamanda orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız. Bizlere istediğiniz zaman telefon numaramız ile irtibata geçebilir ve ya dilerseniz internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.Yetkili Tv Servisi Telefon Numarası

Hızlı Servis Talep Formu

Lütfen Sizden İstenilen Bilgileri Doğru Şekilde Giriniz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP